Turniej multimedialny w grę FIFA 20 na konsoli Playstation 4

Podczas tegorocznych wakacji dzieci z turnusu sierpniowego miały możliwość wzięcia udziału w kolejnej odsłonie turnieju multimedialnego z serii FIFA.

Do turnieju przystąpiła rekordowa ilość osób, bo aż 28. Tyle też klubów piłkarskich rywalizowało ze sobą przez ponad 1,5 tygodnia. Podczas rozgrywek było wiele emocji, wzlotów i upadków. Odbyło się kilka na prawdę niezwykłych meczów, które do ostatniego gwizdka sędziego trzymały w napięciu. Nie inaczej było podczas finału turnieju, podczas, którego wynik rywalizacji zmieniał się z minuty na minutę. Ostatecznie turniej wygrał klub prowadzony przez Stasia (Manchester City). W nagrodę dzieci zostały wyróżnione specialnie przygotowanymi na tą okazję dyplomami oraz drobnymi gadźetami sportowymi.

Zdjęcia, tekst, koordynacja: Kamil Studziński