Dzień Edukacji Narodowej – 14.10.20

14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej pod hasłem : ,, … Za trud i okazane serce chyli my głowy w ogromnej podzięce.. .”

Na uroczystość przybyli zaproszeni nauczyciele , pracownicy administracji i obsługi , pan Prezes UC , pani Kierownik administracji. W części oficjalnej pani Dyrektor Szkoły złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły i podziękowania za wysiłek włożony w kształcenie młodych pokoleń oraz wręczyła nagrody wyróżnionym pracownikom szkoły. W części artystycznej uczniowie przygotowani przez wychowawców przedstawili humorystyczną scenkę z życia szkoły. W przepięknie wykonanej dekoracji, wierszem i piosenką wyrazili słowa uznania dla trudu pedagogów.

Koordynatorzy : R. Aleksandrowicz, M. Rymar – Rudzińska, A. Zielińska

Tekst: M. Rymar – Rudzińska