Zakochani w Ciechocinku

Efektem warsztatów aktorskich był....

Program artystyczny pt. „Zakochani w Ciechocinku” zaprezentowany przez dzieci i młodzież Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku w dniu 24 kwietnia. Scenariusz przygotowany został przez zespół wychowawców: przez p. Okrasińską, p. Rymar-Rudzińską, p. Roszak, p. Borowską, p. Zielińską, p. Szwajkowską, p. Studzińskiego na uroczystość otwarcia Szpitala Dziecięcego im. dr Markiewicza po remoncie, na dzień 20 maja 2015 roku. W prezentacji uczestniczyli zaproszeni goście: wiceprezes PUC MAriusz Krupa, dyrektor ZSU nr 1 w Ciechocinku Ewa Giza, ordynator szpitala Pani Zuzanna Kościukiewicz, nauczyciele, wychowawcy, rodzice i ich dzieci, oraz pozostali wychowankowie. Mali aktorzy w sposób twórczy zaprezentowali wyuczone teksty i piosenki związane z naszym uzdrowiskiem. W sposób kreatywny i artystyczny  potrafiły zaprezentować swoje umiejętności aktorsko-plastyczne, zachwycając zaproszonych gości.