Zaczarowany pociąg

,,Zaczarowanym pociągiem w świat bajki” – pod takim tytułem 6 marca odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralne. Każda grupa pod opieką wychowawców przygotowała prezentację wybranej bajki.

Występy poprzedziły warsztaty artystyczne, na których dzieci uczyły się ról, piosenek, gry aktorskiej, a także przygotowywały stroje i tworzyły elementy dekoracji.

Nasza podróż po świecie bajki rozpoczęła się od stacji Piernikowo. Odwiedziliśmy również Pszczółkowo, Krainę Lodu, Kopciuszkowo, a na końcu zawitaliśmy do stacji docelowej – Ciechocinek.

Bajkowe kreacje, kolorowa scenografia, pełna zapału i radości naturalna gra dzieci  podobały się wszystkim widzom. Gromkie brawa po przedstawieniu, to najlepsze podziękowanie dla młodych artystów.

Koordynatorzy imprezy: M. Borowska, M. Szwajkowska, A. Zielińska ,Roszak,J.Handziuk,M.Rymar-Rudzinska

Tekst: M. Borowska