Dyskoteka

W dniu wczorajszym tj. 09.08.2016 r. dzieci z obecnego turnusu wzięły udział w zorganizowanej przez wychowawcę Pana Kamila Studzińskiego, dyskotece integracyjnej.

Podczas dyskoteki, dzieci z wszystkich grup, miały możliwość wzięcia udziału w kilku konkursach, które miały na celu zacieśnienie więzi pomiędzy nimi. Wśród konkursów znalazły się m.in. : gorące krzesła, taniec z balonem, taniec na gazecie. Zwycięzcy oraz osoby, które zajęły drugie miejsce zostały wyróżnione nagrodami w postaci filmów dvd oraz programu komputerowego do nauki języka angielskiego. Pomiędzy rozgrywanymi konkurencjami dzieci wspaniale bawiły się w rytm najbardziej znanych, aktualnych, jak i tych starszych przebojów. Atrakcji dyskotece dostarczały zaś efekty wizualne w postaci różnokolorowych laserów.

Koordynator: mgr Kamil Studziński

Zdjęcia: mgr Aneta Okrasińska