11 listopada - Kocham Wolność

11 listopada delegacja uczniów wraz z dyrektorem szkoły wzięła udział w miejskich uroczystościach  Święta Niepeodległosci.

Po południu  z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,.dzieci i młodzież uczestniczyły w montażu słowno– muzycznym pt. „Kocham Wolność".

Ponad godzinny występ młodych aktorów przybliżył naszym kuracjuszom oraz zaproszonym gościom niełatwą historię dążenia Polski do upragnionej wolności i niepodległości. Na koniec występu dzieci i młodzież za swój trud w przygotowaniu i odegraniu swych ról została wynagrodzona historycznymi koszulkami, naklejkami i oraz płytami z grami edukacyjnymi ufundowanymi przez Fundację Niezłomni ze Szczecina.

Koordynacja: Kamil Studziński i Dorota Nowak

Zdjęcia: Natalia

Pomoc w przygotowaniu strojów i charakteryzacji: M. Szwajkowska, A. Vogel, M. Borowska

Film: Pan Jacek Ignatiew