"Zimowe pejzaże", "Uroki zimy", "Idzie luty ubierz ciepłe buty"

Zajęcia plastyczne są stałym elementem terapii zajęciowej w naszej szkole.

W czasie ferii odbyły się ogólnosanatoryjne konkursy plastyczne ,,Zimowe pejzaże”, "Uroki zimy", "Idzie luty ubierz ciepłe buty" w którym wzięły udział dzieci ze wszystkich grup.

Konkursy cieszyły się dużym powodzeniem. Chociaż za oknem śniegu brak dzieci wspólnie z wychowawczyniami  przywołały zimę oczami twórczej wyobrażni. Powstały ciekawe prace inspirowane aktualną porą roku. Młodzi artyści poznali nowe techniki twórczości plastycznej m.in  origami, collage. Konkurs miał na celu ukazanie piękna zimowego krajobrazu widzianego oczami wychowanków.

Na przekór leniwej zimie dekoracje w naszej szkole przywołują bajecznie zimowe obrazy.

Koordynatorzy: M. Roszak, M. Rymar- Rudzińska, J. Handziuk, M. Borowska, E. Wiśniewska, A. Okrasinska, A. Vogel

Tekst: M. Borowska

Zdjecia: A. Okrasinska, J. Handziuk