KUSUDAMY - WITAJ, WIOSNO!

W lutym 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział kolejnej V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Origami organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 w Łodzi  oraz Polskie Centrum Origami w Poznaniu.

Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej, kreatywności, sprawności manualnej, wyobraźni przestrzennej, koncentracji i wytrwałości. Ważne było również propagowanie sztuki origami , jako atrakcyjnego sposobu spędzania czasu wolnego. Na konkurs wpłynęły 103 prace. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli p. Anny Cypko i Elżbiety Zagórskiej przygotowali 11 prac konkursowych.

Uczennica klasy VI  Kamila Dąbrowska zajęła III miejsce w kategorii klas IV-VI, a uczennica klasy I gimnazjum zajęła III miejsce w kategorii gimnazjum.

Laureatom  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator: Elżbieta Zagórska

Tekst: Elżbieta Zagórska