PODWODNY ŚWIAT - NIEODKRYTE TAJEMNICE

W kwietniu 2018r. nasza szkoła została zaproszona do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Podwodny świat – nieodkryte tajemnice” organizowanym przez Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie. Konkurs kierowany był do uczniów szkoły podstawowej klas 0-VII. Celem konkursu oprócz rozwijania zainteresowania tematyką morską było rozwijanie wyobraźni i zainteresowań plastycznych. Uczniowie mieli również okazję doskonalić umiejętność wyrażania się poprzez sztukę.

Na konkurs wpłynęły 292 prace uczniów z całej Polski. W naszej szkole,  pod okiem nauczycieli:  L.Tołodzieckiej, A.Cypko, W.Wzięch, A.Chmielewskiej oraz E.Zagórskiej, swoje prace na konkurs przygotowało 20 uczniów z różnych grup wiekowych.

W kategorii klas II-III

II miejsce zajęła uczennica Wiktoria G. ( opiekun plastyczny p. W. Wzięch).

W kategorii klas VI-VII

II miejsce zajęła uczennica Karina K. (opiekun plastyczny p. E. Zagórska).

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Tekst i koordynacja: Elżbieta Zagórska