"Ognisko"

25.07 zostało zorganizowane przy współpracy z pracownikami Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ciechocinek, ognisko, które jednocześnie było swego rodzaju podsumowaniem pobytu pierwszego podczas tegorocznych wakacji turnusu.

Zanim jednak ognisko zapłonęło, a dzieci mogły upiec nad jego płomieniami kiełbaski, dzieci z poszczególnych świetlic zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Wśród znakomitych występów miały miejsce pięknie zaśpiewane piosenki oraz występy teatralno-muzyczne. Zabawa była wyjątkowo udana.

Tuż po zakończeniu występów dzieci i młodzież wzięła udział w ognisku podczas którego piekła kiełbaski.

Gdy płomienie przygasły dzieci wzięły udział w grach i zabawach boiskowych (siatkówka, piłka nożna, dyskoteka).

Zdjęcia i tekst: Kamil Studziński
Koordynacja: Wychowawcy wszystkich grup