31 maja - Światowy Dzień Bez Tytoniu

Nie pal i nie pozwól aby, ktoś inny palił przy Tobie i Twoich bliskich!

Informacja o cyklu działań zrealizowanych w Zespole Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku w ramach obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu:

1. apel okolicznościowy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum dotyczący zagadnień ochrony obecnych i przyszłych pokoleń przed skutkami zdrowotnymi, społecznymi i ekonomicznymi wynikającymi z narażenia na dym tytoniowy - 31 maja 2013 r.

a) drama w wykonaniu uczniów SP/ Gim. - " Nikotynowa Republika Tabacka"

b) prezentacja multimedialna opracowana przez uczniów Gimnazjum "Palisz- Tracisz"

c) filmy edukacyjne na temat szkodliwości palenia

2. konkurs plastyczny "Światowy Dzień Bez Tytoniu" dla uczniów I, II i III etapu edukacyjnego - 31 maja 2013 r.

3. Wykonanie plakatów na w/w temat na lekcjach informatyki - 2 maja2013 r.

4. Przygotowanie wystawy prac uczniów, wręczenie dyplomów laureatom konkursu plastycznego - 3 czerwca 2013 r.

5. Pogadanki pedagoga, wychowawców klas, wychowawców zespołu pozalekcyjnych zajeć wychowawczych o szkodliwości nałogów - systematycznie w ciągu roku szkolnego

6. Zamieszczenie informacji na stronie internetowej szkoły.