Gimnazjalne projekty edukacyjne

Jesteś tu: » Aktualności » Gimnazjalne projekty edukacyjne

_______________________________________________________________________________________________________

Kujawsko- Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych

Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski w Toruniu- Departament Edukacji i Sportu oraz Departament Promocji i Turystyki.

W naszej szkole opiekunami projektu gimnazjalnego są Panie Arleta Kwaśniewska i Agnieszka Racka.

Temat Konkursu projektów edukacyjnych- "Dlaczego warto odwiedzić...." sprawił, że uczniowie Gimnazjum w Zespole Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku wraz z opiekunami postanowili go sprecyzować- "Dlaczego warto odwiedzić Ciechocinek".

W zwiazku z tym, że nasza szkoła jest placówką, do której przyjeżdżają uczniowie z różnych regionów Polski, postanowiliśmy pokazać im, że oprócz miejsc, z którymi się identyfikują, jest takie miejsce na mapie Polski, które warto lepiej poznać i do niego wracać.

Fetiwal rozstrzygnięty

Projekt "Dlaczego warto odwiedzić Ciechocinek" uzyskał wyróżnienie w konkursie