2016/2017

Jesteś tu: » Aktualności » Konkursy » 2016/2017

W lutym 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział kolejnej V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Origami organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 w Łodzi  oraz Polskie Centrum Origami w Poznaniu.

KUSUDAMY - WITAJ, WIOSNO!
czytaj więcej

28 kwietnia 2017r. został  rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs „ME AND MY WORLD - ICH UND MEINE WELT”. Wyniki zostały ogłoszone 12 maja 2017 roku. Z naszej szkoły w konkursie wzięło  udział   5   uczniów.

czytaj więcej

W marcu zajmowaliśmy się konkursem pt.  „Bajkowe koty", który był skierowany do przedszkolaków. Konkurs stał się pretekstem wspaniałej zabawy.

BAJKOWE KOTY
czytaj więcej

W grudniu 2016 r. nasi uczniowie wzięli udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Literacko- Plastycznym „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Zagórzu koło Warszawy. Zadanie uczestników polegało na przedstawieniu własnej wizji nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w formie literackiej lub  plastycznej – zakładkia do książki z elementami świątecznymi.

MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
czytaj więcej

.POCZTÓWKA Z MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY to V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego skierowanego do uczniów szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych.

POCZTÓWKA Z MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl