2017/2018

Jesteś tu: » Aktualności » Konkursy » 2017/2018

Ten ogólnopolski konkurs ogłoszony przez Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie w Roku Henryka Sienkiewicza miał na celu popularyzację dorobku wybitnego pisarza – noblisty, rozwijanie wrażliwości, inwencji twórczej, pomysłowości oraz wyobraźni plastyczno-literackiej uczniów przebywających w placówkach leczniczych. 

NIESAMOWITA PODRÓŻ STASIA I NEL
czytaj więcej

20 października 2017r. ogłoszono wyniki III Wojewódzkiego Konkursu na Prezentację Multimedialną Inspirowaną Twórczością Edwarda Stachury. Organizatorem Konkursu było Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, a jego pomysłodawcą był Zespół Szkół nr 2 mjra H. Dobrzańskiego „HUBALA” w Aleksandrowie Kujawskim oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „HUBALA” w Aleksandrowie Kujawskim.

czytaj więcej

"Jesień kolorami malowana" to tytuł ogólnopolskiego konkursu plastycznego skierowanego do dzieci  w wieku od 3 do 6 lat przebywających na oddziałach szpitalnych i sanatoryjnych. Organizator - Zespół Specjalnych Szkół Szpitalnych w Tarnowie chciał zwrócić uwagę dzieci na bogactwo barw polskiej, złotej jesieni. 

Nie mogło zabraknąć i w tym konkursie naszych miluśińskich, tym bardziej, że plastyczna ekspresja naszych pacjentów to rodzaj ucieczki od choroby i uciążliwości zabiegów leczniczych.

JESIEŃ KOLORAMI MALOWANA
czytaj więcej

Szkoła Podstawowa nr 7 z Wejherowa zwróciła się do uczniów szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych z propozycją udziału w konkursie plastycznym, którego celem było zainteresowanie młodych pacjentów historią, literaturą i kulturą naszego kraju. Dzieciaki mogły ujawnić swoją kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz ekspresję twórczą i zilustrować, na podstawie poznanych legend i baśni, jakąś cząstkę "małej ojczyzny".

OD BAŁTYKU PO GÓR SZCZYTY
czytaj więcej

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wzięli udział w konkursie. Dziękujemy za nadesłane prace. Ich czytanie było prawdziwą przyjemnością.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl