Dzień Babci i Dziadka

Jesteś tu: » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 dzieci z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku z okazji Dnia Babci  i Dziadka zaprezentowały program artystyczny dla zaproszonych gości oraz kuracjuszy "Domu Zdrojowego".

______________________________________________________________________________________

Koordynatorami przygotowania dzieci i młodzieży przebywającymi na leczeniu w Szpitalu Uzdrowiskowym nr  IV byli wychowawcy: Pani M. Borowska, Pani M. Rymar-Rudzińska, Pani M. Roszak i Pan K. Studziński.

Podczas uroczystości nie zabrakło bogatych życzeń i mądrej edukacji dla dzieci, by zawsze pamiętały o kierowaniu się sercem. Pani wicedyrektor Mariola Przeździęk oraz kierownik SZPZW Pani Ewa Wiśniewska podziękowały wszystkim młodym artystom i ich wychowawcom za zaangażowanie twórczo-artystyczne i emocjonalne. Przekazały serdeczne życzenia zdrowia i zadowolenia w dalszym życiu wszystkim uczestnikom spotkania.

Głos zabrał także ksiądz emeryt, który podzielił się swoim bogatym doświadczeniem dotyczącym działań skierowanych na rozwój dzieci. Przypomniał zebranym rodzicom, babciom i dziadkom by byli zawsze wzorem i przykładem w wychowaniu młodych ludzi. Wręczył dzieciom słodkości od siebie oraz siostry zakonnej Kingi. Życzył dalszych sukcesów opartych na słowie i wspieranych sercem.

Opracowała: Ewa Wiśniewska

21, 22 stycznia-Dzień Babci i Dziadka