W drodze

Jesteś tu: » Aktualności » W drodze

W drodze

W miesiącu kwietniu 2014 r. Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych w Bydgoszczy pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego ogłosiło wojewódzki konkurs na opis wędrówki krajoznawczej  pt.,,W drodze’’.

Prace konkursowe musiały zawierać minimum 2 strony komputeropisu z załączonymi fotografiami, rysunkami oraz mapkami. Skierowany on był do młodzieży szkół ponadpodstawowych.  Zostały wysłane trzy prace naszych gimnazjalistów i wszystkie zostały nagrodzone. Wśród uczestników byli:

Karolina Gackowska, klasa I                   -  II   m- ce

Adrian Redzynia, klasa II                        -  III  m- ce

Laura Drygalska- Santiago, klasa III      -  wyróżnienie

Nagrodzone prace zanjdują się w zakładce Konkursy/pliki do pobrania

Uczestnicy konkursu otrzymali albumy krajoznawcze oraz dyplomy.  Koordynatorem tego konkursu była Pani Lilianna Wasilkowska, która również otrzymała dyplom- podziękowanie od organizatora konkursu.

Gratulujemy Pani Liliannie Wasilkowskiej nauczycielce geografii naszej szkoły

oraz uczniom biorącym udział w konkursie na opis wędrówki krajoznawczej "W drodze".

W imieniu szkolnej społeczności

Dyrekcja szkoły