W wiosennym nastroju

Jesteś tu: » Aktualności » W wiosennym nastroju

W wiosennym nastroju

Spotkanie z techniką origami i collage

Wiosna króluje nie tylko za oknami, zagościła juz na dobre w naszych salach terapeutyczno- wychowawczych .
Przy okazji zabawy dzieci poznają nowe techniki plastyczne oraz mają możliwość wykorzystania różnych narzędzi i materiałów .

Zajęcia przeprowadzone w przyjaznej atmosferze rozwijają twórcze umiejętności wychowanków, ich zainteresowania oraz uzdolnienia plastyczne.

Efektem pracy młodych plastyków są stałe ekspozycje i dekoracje wnętrz sanatoryjnych. Zarówno wykonana praca jak i jej efekty przysporzyly dzieciom wiele radości. Stały się okazją do bliższego poznania siebie i integracji w grupie.

___________________________________________________________________________________
Koordynatorzy zajęć: M.Borowska, M.Rymar-Rudzinska, M.Szwajkowska, À. Zielińska.