Dyskoteka halloween

Jesteś tu: » Aktualności » Dyskoteka halloween

Dyskoteka halloween

W dniu 31 października 2015 r. dzieci z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Ciechocinku wzięły udział w dyskotece halloweenowej.

Niemal przez cały tydzień, przygotowywały podczas zajęć świetlicowych swoje niepowtarzalne stroje, makijaże, które zostały z niezwykłą pieczołowitością zaprezentowane podczas imprezy. Dyskoteka odbyła się w atmosferze halloweenowych jingli, dźwięków i specjalnie przygotowanych na tą okazję odgłosów. Podczas zabawy dzieci wzięły udział w dwóch konkursach. W konkursie na najdziwniejsze przebranie (2 kategorie wiekowe – szkoła podstawowa i gimnazjum), oraz w zawodach na najbardziej dziwny odgłos połączony ze straszną miną. Laureaci konkursów otrzymali płyty dvd z filmami oraz bajkami, a wszyscy pozostali, którzy stanęli odważnie do konkursów zostali wynagrodzeni drobnymi upominkami. Całą zabawę ukoronowały specjalnie przygotowane na tą okazję iluminacje świetlne, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły halloweenową dyskotekę.

Koordynacja i tekst - K.Studzinski

Zdjęcia- A. Okrasińska, J. Handziuk