Jesień z piosenką i humorem

Jesteś tu: » Aktualności » Jesień z piosenką i humorem

Jesień z piosenką i humorem

Przez ostatnie dwa tygodnie młodzież z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku pod opieką wychowawców intensywnie  przygotowywała się do programu integracyjnego pt. ,, Jesień z piosenką i humorem”. Wśród form prezentacji były wiersze o jesieni, skecze, teatrzyk w wykonaniu najmłodszych, piosenki oraz układy taneczne. Naprawdę było na co popatrzeć. Widownia również dopisała i bawiła się wspólnie z naszymi gośćmi specjalnymi – rodzicami , dziadkami naszych podopiecznych. Koordynatorami całej imprezy były: Małgorzata Rymar - Rudzińska i Małgorzata Szwajkowska a przepiękne dekoracje i dyplomy wykonały Joanna Handziuk i Agata Zielińska.

Jednak bez wkładu pracy i zaangażowania dzieci nic by się nie odbyło, dlatego zostały one uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i nagrodami w postaci edukacyjnych gier planszowych dla każdej świetlicy oraz drobnymi upominkami. Ten program w deszczowe, niedzielne popołudnie pozwolił nam oderwać się choć na chwile od jesiennej szarugi…

Opracowały: Małgorzata Rymar - Rudzińska, Małgorzata Szwajkowska

Zdjecia : A.Okrasinska