Jasełka- Niosąc dary Panu

Jesteś tu: » Aktualności » Jasełka- Niosąc dary Panu

Jasełka- Niosąc dary Panu

21 grudnia odbyły  się  Jasełka, w których aktorami byli uczniowie ZSU nr 1 w Ciechocinku. Przedstawienie wystawiono w sali gimnastycznej dziecięcego sanatorium. Nasze Jasełka były tradycyjnym, bożonarodzeniowym spektaklem kostiumowym przyblizajacym historię Bożego Narodzenia. Dzieci pięknie wcieliły się w grane przez siebie postaci. Chór odspiewal tradycyjne kolędy, a licznie zgromadzona widownia włączyła się we wspólne kolędowanie. Goście zostali obdarowani symbolicznymi świątecznymi upominkami. Występy poprzedzily 2-tygodniowe przygotowania, na które składały sie liczne próby, przygotowanie kostiumów i dekoracji, zgromadzenie licznych rekwizytów. Dzieci chętnie angazowaly się w próby i finałowy występ. Po przedstawieniu zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi nagrodami.
Koordynacja i tekst:: A.Okrasinska , A.Vogel
Wykonanie zaproszeń : R.Aleksandrowicz, J.Handziuk