Omnibus

Jesteś tu: » Aktualności » Omnibus

Omnibus

Klub aktywności umysłowej „ Omnibusik”.

W miesiącu lipcu zostały wdrożone i opracowane przez wychowawców  Agatę Zielińską , Małgorzatę Szwajkowską zajęcia dotyczące wzmocnienia poczucia własnej wartości i utrwalenia wiedzy zdobytej w szkole poprzez konkursy wiedzy .Opracowano  i wdrożono  cykl działań zajęć. pozalekcyjnych Klub aktywności umysłowej „ Omnibusik”.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, utrwalały wiedzę zdobytą w szkole. Cykl zajęć wzbogacił kulturę żywego słowa, młodzież potrafiła z życzliwością i zaufaniem współpracować w grupie ,oraz zajęcia uatrakcyjniały pobyt w placówce. Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła  w  realizacji działań. Treści, formy zajęć oraz pomoce dydaktyczne były odpowiednio dobrane do wieku, umiejętności i poziomu intelektualnego dzieci.

Przygotowały: Małgorzata  Szwajkowska, Agata  Zielińska

Zdjecia  A.Okrasinska