Jesteś tu: » Aktualności »

Tragiczne chwile 10 kwietnia 2010 roku

W tak niespodziewany sposób pamięć Katynia uzyskała podwójnie dramatyczny wymiar.

Łącząc się ze wszystkimi w głębokim żalu z powodu tragicznej śmierci Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Pani Marii Kaczyńskiej oraz elity polskiego społeczeństwa, składamy kondolencje Rodzinom zmarłych i ich bliskim.

W imieniu Pracowników Zespołu Szkół Specjalnych dla Dzieci

i Młodzieży Przewlekle Chorych i Niepełnosprawnych nr 1

w  Ciechocinku

Ewa Giza- Dyrektor szkoły, Rosita Strąk- Wicedyrektor szkoły, Alicja Słodowicz- Kierownik ZPZW, Beata Pikulska Dumińska- Kierownik ZPZW

W dniu 11 kwietnia 2010 roku o godz. 12.00 w całym kraju poświęcono dwie minuty ciszy by uczcić pamięć zmarłych tragicznie osób. Nasi uczniowie/ wychowankowie również pamiętali o tym. W samo południe pod opieką Pani Alicji Słodowicz- kierownika ZPZW uczestniczyli w ogólnopolskim apelu. W godzinach popołudniowych wraz z wychowawcami przejdą pod dworek Prezydenta by zapalić znicze. Zajęcia w grupach wychowawczych i zajęcia szkolne dostosowane będą do założeń tygodnia żałoby.

Osoby zainteresowane- na Forum mogą złożyć kondolencje.

Zdjęcia-kugiz- bezpośrednio z trasy przejazdu konwoju do Pałacu Prezydenta w dniu 11 kwietnia 2010 roku

Wprowadził:admin