Jesteś tu: » Aktualności »

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE ...

Bezpieczne, wesołe, udane

W roku szkolnym 2009/ 2010 zajęcia dydaktyczne zakończyły się 25 czerwca. Rozpoczęły się długo oczekiwane przez uczniów wakacje.

W Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum to czas wolny  od zajęć dydaktycznych, ale w Zespole Pozalekcyjnych Zajęć Wychowawczych- bedącym integralną częścią szkoły- praca trwa także w okresie letnich wakacji. To okres wytężonego wysiłku wychowawców, którzy wspomagają proces leczenia naszych małych pacjentów.

Dzieciom i młodzieży przebywającym w lipcu i sierpniu na leczeniu w Szpitalu Uzdrowiskowym nr 3 im. dr Markiewicza w Ciechocinku oraz na Oddziałach Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala we Włocławku życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

List Minister Edukacji Narodowej Pani Katarzyny Hall z okazji zakończenia roku szkolnego

LIst Minister Edulacji Narodowej Pani Katarzyny Hall  do uczniów, rodziców i przyjaciół kształcenia specjalnego

List  do Uczniów Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka z okazji zakończenia roku szkolnego

Opracował, wprowadził: admin