Książka to przyjaciel, książka to przygoda

Jesteś tu: » Aktualności » Książka to przyjaciel, książka to przygoda

Książka to przyjaciel, książka to przygoda

Podczas zajęć uświadamiamy dzieciom jakie wartości niesie ze sobą czytanie książek.

Każdy bowiem ma swoje ulubione lektury i chętnie dzieli się tą wiedzą z innymi. Podkreślając, że nie tylko korzystanie z komputera ale i czytanie książek może stanowić doskonałą naukę i rozrywkę, przeprowadziliśmy w grupach konkurs na najlepsze hasło zachęcające do czytania książek. Propozycji było wiele, niektóre z nich dzieci zilustrowały rysunkami. Za najlepsze hasło wyłonione w drodze głosowania  uznaliśmy hasło :

,,Książka to przyjaciel, książka to przygoda. Spędzaj z nią dużo czasu, bo życia bez niej szkoda” zaproponowane przez świetlicę nr 14. Dla zwycięzców za ich wysiłek twórczy był dyplom i nagroda. A hasła na gazetkach w naszych świetlicach długo będą przypominać o tym, że książki warto czytać.

Opracowała : M.Rymar – Rudzińska

Zdjęcia : M.Rymar – Rudzińska