Mój nietypowy zwierzak

Jesteś tu: » Aktualności » Mój nietypowy zwierzak

Mój nietypowy zwierzak

W grudniu 2016 roku nasi wychowankowie uczestniczyli w spotkaniu z autorkami książki ,,Mój nietypowy zwierzak’’: A.Kołodziejską-Sawerską i K.Wierską oraz z jej żywymi bohaterami.

Organizatorem niespodzianki był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Mariusz Krupa, który wraz z zaproszonym gościem z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu- członkiem Zarządu Województwa  Sławomirem Kopyściem obdarowali dzieci autorskimi książkami i dostarczyli im wielu radosnych emocji.

W bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami wychowankowie z delikatnością i szacunkiem rozwijały wrażenia wzrokowo-dotykowe. Spotkanie stało się silnym bodźcem do przeczytania otrzymanej książki.

Tekst : mgr E.Wiśniewska

Zdjecia : A.Okrasińska