Święto Służby Zdrowia

Jesteś tu: » Aktualności » Święto Służby Zdrowia

Święto Służby Zdrowia

Uczniowie naszej szkoły, podczas pobytu na leczeniu w sanatorium, w Ciechocinku, szczególnie uroczyście obchodzą Święto Służby Zdrowia.

Okazują w ten sposób wdzięczność wobec lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów i pozostałych pracowników sanatorium za ich wkład w przywracanie zdrowia młodym kuracjuszom.

Uroczyste spotkanie z tej okazji poprzedziło wykonanie i wręczenie zaproszeń oraz przygotowanie okolicznościowej dekoracji.

W tym roku obok życzeń składanych personelowi medycznemu przez Dyrektor Szkoły Panią E. Gizę i Prezesa PUC Pana M. Zajączkowskiego, przedstawiciele naszej społeczności zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. Złożyły się na niego żartobliwe wiersze, w których obok humoru można było znaleźć dobre rady oraz piosenki z tekstem dedykowane poszczególnym pracownikom medycznym.

Koordynacja : E. Brzezicka, A. Okrasinska, K. Nawrocka, R. Aleksandrowicz

Zdjecia : R. Aleksandrowicz