Dzień dziecka - chrzciny lemura Liczi oraz turniej w grę FIFA 17

Jesteś tu: » Aktualności » Dzień dziecka - chrzciny lemura Liczi oraz turniej w grę FIFA 17

Dzień dziecka - chrzciny lemura Liczi oraz turniej w grę FIFA 17

W dniu 4 i 5.06 w ramach kontynuacji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka nasi kuracjusze wzięli udział w dwóch, kolejnych imprezach: "Chrzciny lemura Liczi" połączonych z dyskoteką oraz w turnieju gier na konsoli Playstation 4.

Podczas dyskoteki, oprócz rytuału chrztu odbyło się szereg konkursów w tym "owocowa sztafeta". Dla laureatów sztafety oraz zwycięzców pozostałych konkursów przeznaczone były nagrody i dyplomy. W niedziele i w poniedziałek dzieci rywalizowały w turnieju multimedialnym. Zwycięzcą turnieju w grę FIFA 17 została Patrycja Lewandowska. Podsumowaniem zaciętej rywalizacji były atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia: Kamil Studziński, Małgorzata Rymar - Rudzińska
Koordynacja: Kamil Studziński