Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo

Jesteś tu: » Aktualności » Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo

10 lipca br odbyło się spotkanie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej w Ciechocinku.

Uczestniczyli w nim uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia dotyczyły zagadnień związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem podczas wakacji i nie tylko. Motywem przewodnim była prezentacja multimedialna "Kręci mnie bezpieczeństwo" stworzona przez Powiatową Państwową Straż Pożarną w Aleksandrowie Kujawskim pod patronatem MSWiA. Młodzież aktywnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała ciekawe pytania. Na zakończenie odbył się pokaz sprzętu strażackiego na boisku sanatoryjnym, który obejrzeli wszyscy nasi mali kuracjusze.

Koordynacja spotkania, tekst i zdjęcia: Małgorzata Rymar- Rudzińska i Joanna Handziuk