Projekt z klasą_ Stanisław Staszic w Ciechocinku

Jesteś tu: » Aktualności » Projekt z klasą_ Stanisław Staszic w Ciechocinku

Projekt z klasą_ Stanisław Staszic w Ciechocinku

Projekt z klasą 2017-2018. Nasza Szkoła  już po raz drugi uczestniczy w ogólnopolskim konkursie „projekt z klasą"

W tym roku szkolnym w projekcie wzięli udział uczniowie klasy III gimnazjum w składzie:  Cwalińska Iwona, Derlatka Wiktor,  Gralak Martyna,  Lapeta Mateusz, Matusiak Aneta,  Miziak Wiktoria i  Murach Nikodem. Nasz projekt zatytułowaliśmy „Staniaław Staszic w Ciechocinku”. Celem projektu było ukazanie powiązań Stanisława Staszica z naszym miastem i zachęcenie młodzieży do zainteresowania się wybitnymi postaciami z  historii Polski. Projekt obejmuje krótki życiorys wybitnego Polaka oraz opis kilku miejsc, które powstały dzięki niemu. Działania i praca są skierowane na współpracę uczniów i nauczycieli w celu wyjaśnienia  związków Staszica z największymi  atrakcjami turystycznymi w Ciechocinku. Opiekunem projektu jest Jan Kuszyński, nauczyciel języka angielskiego.

Głosuj na nasz projekt

Koordynator: i tekst:: Jan Kuszyński