Spotkania z Bajkowozem

Jesteś tu: » Aktualności » Spotkania z Bajkowozem

Spotkania z Bajkowozem

Spotkania z Bajkowozem - luty

W miesiącu lutym w ramach cyklu „Spotkania z Bajkowozem” uczniowie najmłodszych klas miały możliwość poznania skarbów Bajkowozu. Oprócz zainteresowania literaturą dziecięcą i wspólnego uzasadnienia zalet czytania książek dzieci wykonały z pudełek swój skarbiec. Kolorowały i ozdabiały je w dowolny sposób wykorzystując różne techniki i materiały. Innym zadaniem było zapisanie przez każdego uczestnika na kolorowej karteczce co jest dla niego skarbem. Mogła to być osoba, zwierzę, uczucie, wartość lub coś innego. Każdy z uczestników zabawy przyklejał swoją karteczkę do dużego arkusza papieru i w ten sposób stworzyliśmy wspólną mapę skarbów.

Koordynacja: Wioletta Wzięch, Beata Skolasińska-Borowicka, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Tekst: Wioletta Wzięch

Zdjęcia: Wioletta Wzięch