Dzień Matki

Dzień Matki

,,Moja Mama jest kochana,
  Moja Mama wszystko wie,
  Kiedy do mnie się uśmiecha
  Tak zaśpiewam jej:
  Tra la la,
  Tram pa pa,
   Najpiękniejszą Mamę mam,
   Zaraz buzi Mamie dam…”

Tymi słowami przedszkolaki i uczniowie klas I-III rozpoczęli szkolną uroczystość z okazji ,, Dnia Matki”. Najmłodsi kuracjusze w odświętnych strojach poprzez recytację wierszy i popisy wokalne wyrazili swoją miłość i wdzięczność swoim Mamom, za trud i poświęcenie wkładane każdego dnia w ich wychowanie.
Występ uświetnił występ ucznia klasy II Janka Kocięckiego, który wykonał dwa utwory muzyczne na keyboardzie.
Po występie najmłodszych uczniów naszej szkoły Samorząd Szkolny (uczniowie klas VII a, III, LO) zaprezentował program artystyczny, który był wyrazem szacunku i wdzięczności  w stosunku do Mam, za ich bezwarunkową miłość.
Po uroczystości dzieci wręczyły Mamom własnoręcznie wykonane laurki, upominki, złożyły najlepsze życzenia i obdarowały buziakami.

Koordynatorzy:  B. Skolasińska-Borowicka, L. Wasilkowska,  nauczyciele oddziałów przedszkolnych, edukacji wczesnoszkolnej.
Tekst: W. Wzięch
Zdjęcia: W. Wzięch