Wieczór Marzeń w Zoo

Jesteś tu: » Aktualności » Wieczór Marzeń w Zoo

Wieczór Marzeń w Zoo

W dniu 7 czerwca br. dzięki współpracy z działem marketingu w PUC S.A. mali kuracjusze Szpitala Uzdrowiskowego nr 3 im. dra Markiewicza w Ciechocinku mieli możliwość wyjazdu do ZOO w Toruniu.


Nasi mali kuracjusze pod opieką wychowawców Zespołu Szkół nr 1 w Ciechocinku, mogli spędzić miło czas, biorąc udział w przygotowanym dla nich programie.

W tym dniu w ogrodzie zoobotanicznym odbyła się wspaniała impreza charytatywna  „Wieczór Marzeń w Zoo”.

Dla wszystkich uczestników przygotowano upominki i poczęstunek. Niezapomnianą atrakcją był występ artystyczny Teatru Objazdowego „Pomarańczowy Cylinder”, który zaprezentował przedstawienie teatralne „Profesor Wodorek w kosmosie”.

Dzieci z zainteresowaniem obserwowały również pokazy karmienia zwierząt i aktywnie uczestniczyły  w zwiedzanie ogrodu  z przewodnikiem.

Ten niezwykły „Wieczór Marzeń” objęty został patronatem Prezydenta Miasta Torunia Michała Zalewskiego, który odwiedził dzieci podczas spotkania i obdarował upominkami.

Wycieczka do ogrodu zoobotanicznego była bardzo udana, dzieci wspaniale się bawiły, uczyły i odpoczywały.

Gratulujemy pracownikom ogrodu zoobotanicznego w Toruniu wspaniałej inicjatywy. Podziękowania składamy również osobom, które bezpośrednio brały udział w przygotowaniach tej niezwykłej wycieczki.

Dzieci z prezentami, uśmiechniętymi buziami wsiadały do autokaru. Był to dla nich- jak wielokrotnie podkreślały „najwspanialszy, niezapomniany dzień”.

 


Opracowała: Małgorzata Szwajkowska

Wychowawca: Zespół Szkół nr 1 w Ciechocinku

Wprowadziła : Aneta Okrasinska


Opracowanie: szkolnastrona.pl