Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Jesteś tu: » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku po dziesięciu miesiącach nauki.

Dnia 22.06.2018 roku zakończył się rok szkolny 2017/2018 w Zespole Szkół nr 1 w Ciechocinku. Ze względu na specyfikę placówki zakończenie trwało znacznie dłużej niż w szkołach masowych, ponieważ nauczyciele obejmują opieką uczniów wg. harmonogramu zajęć lekcyjnych, przypadających na 22.06.2018r. Placówka nasza jest nietypowa. Nie wręczamy uczniom świadectw, oraz nie nagradzamy za szczególne osiągniecia, jednak zakończenie roku szkolnego jest w naszej szkole bardzo ważnym wydarzeniem, które pozostaje na długo w pamięci. Przygotowano dla uczniów szereg atrakcji w postaci: ogniska z pieczeniem kiełbasek, gier i zabaw ruchowych, oraz zajęć z wykorzystaniem gier planszowych.

Na zakończenie dnia zapoznano dzieci i młodzież z zasadami bezpieczeństwa spędzania czasu wolnego nad wodą, wykorzystano w tym celu film edukacyjny „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i uprawianie sportów wodnych”. Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego, przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń.

Koordynacja: B. Skolasińska-Borowicka, L. Wasilkowska
Tekst: B. Skolasińska-Borowicka