Spotkanie z ciekawym człowiekiem.

Jesteś tu: » Aktualności » Spotkanie z ciekawym człowiekiem.

Spotkanie z ciekawym człowiekiem.

28 czerwca młodzi kuracjusze wzięli udział w spotkaniu z panią Wandą Wasicką, wysłuchali prelekcji na temat „ Kujawy i okolice ”.

Bohaterka spotkania z wykształcenia jest historykiem, a na co dzień kobietą z wieloma pasjami – jest dziennikarką i poetką. Pochodzi z Nieszawy i to miasto  jest bliskie jej sercu.

Młodzież z bardzo dużym zainteresowaniem wysłuchała wykładu na temat historii naszego regionu, z zaciekawieniem obejrzała zdjęcia, które przedstawiały najciekawsze miejsca – okolic Ciechocinka, Nieszawy. Dzieci przyjechały z różnych stron Polski i korzystając z okazji poznali jeszcze jeden region Polski.

Uczestnicy spotkania podkreślali, że czas spędzony z naszym gościem był dla nich ważnym, rozwijającym ich wiedzę.

Na zakończenie uczniowie gromkimi brawami podziękowali za spotkanie.

Koordynacja i tekst : M.Szwajkowska, A.Zielińska

Zdjecia : M.Szwajkowska, R.Aleksandrowicz