XVI Mistrzostwa Polski ZS nr 1 w Ciechocinku e grę FIFA 18 (EDYCJA WORLD CUP)

Jesteś tu: » Aktualności » XVI Mistrzostwa Polski ZS nr 1 w Ciechocinku e grę FIFA 18 (EDYCJA WORLD CUP)

XVI Mistrzostwa Polski ZS nr 1 w Ciechocinku e grę FIFA 18 (EDYCJA WORLD CUP)

Od dnia 15.07 rozgrywane były XVI Oficjalne Mistrzostwa Polski Zespołu Szkół nr 1 w Ciechocinku w grę FIFA 18 (Edycja WORLD CUP).


W turnieju wzięło udział 16 osób, które rozgrywały swoje mecze reprezentacjami narodowymi. XVI Edycja turnieju rozgrywana była reprezentacjami w związku z odbywającymi się w Rosji Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Turniej wygrały Niemcy przed Włochami i Belgią. Co ciekaw finałowy mecz zakończył się identycznym wynikiem jak ten rozgrywany na boisku w Moskwie pomiędzy Chorwacją i Francją, czyli 4:2. Uczestnicy za swój występ zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami w postaci ręczników, pudełek śniadaniowych oraz koszulek ufundowanych przez POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ.

Gratulujemy !!!Tekst, koordynacja, zdjęcia: Kamil Studziński

Wprowadziła : Aneta Okrasinska


Od dnia 15.07 rozgrywane były XVI Oficjalne Mistrzostwa Polski Zespołu Szkół nr 1 w Ciechocinku w grę FIFA 18 (Edycja WORLD CUP). W turnieju wzięło udział 16 osób, które rozgrywały swoje mecze reprezentacjami narodowymi. XVI Edycja turnieju rozgrywana była reprezentacjami w związku z odbywającymi się w Rosji Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Turniej wygrały Niemcy przed Włochami i Belgią. Co ciekaw finałowy mecz zakończył się identycznym wynikiem jak ten rozgrywany na boisku w Moskwie pomiędzy Chorwacją i Francją, czyli 4:2. Uczestnicy za swój występ zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami w postaci ręczników, pudełek śniadaniowych oraz koszulek ufundowanych przez POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ. Gratulujemy !!!

Tekst, koordynacja, zdjęcia: Kamil Studziński

Wprowadziła : A.Okrasinska 

Opracowanie: szkolnastrona.pl