Hit Lata + ognisko

Jesteś tu: » Aktualności » Hit Lata + ognisko

Hit Lata + ognisko

Pierwszą połowę wakacji oraz zakończenie turnusu świętowaliśmy w poniedziałek 30 lipca. Zwieńczeniem naszej blisko czterotygodniowej pracy był program artystyczny "Hit Lata 2018", który już na stałe wpisał się w wakacyjny plan działań.

"Oto jest piosenka letnia,
               Ona jest na drogę świetna,
               W każdym się plecaku zmieści
               Więc ją na wędrówkę bierzcie..."
Tymi słowami powitali prowadzący zgromadzoną na boisku młodzież, dzieci, rodziców, wychowawców, pracowników PUC i przede wszystkim naszych wiernych gości - emerytowanych nauczycieli naszej szkoły, którzy z przyjemnością zasiedli w szeregach Jury naszego muzycznego konkursu.
Wokalnym i tanecznym zmaganiom młodych artystów towarzyszyło ognisko zorganizowane dzięki uprzejmości PUC.
Wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Publiczność bawiła się razem z nimi. Po zakończonej prezentacji Szanowne Jury oceniło wykonawców i rozdało pamiątkowe dyplomy. Werdykt został przyjęty gromkimi brawami. Nagrodzona piosenka "Żono moja" w wykonaniu Kamila i Przemka pojawiła się na bis i ponownie porwała publiczność do zabawy. Reszta popołudnia minęła przy ognisku. Było gorąco, ale również wesoło i pysznie.

Koordynacja: M. Rymar - Rudzińska, M. Borowska, M. Roszak, J. Handziuk
Tekst: J. Handziuk