Spotkanie z Panią Wandą Wasicką

Jesteś tu: » Aktualności » Spotkanie z Panią Wandą Wasicką

Spotkanie z Panią Wandą Wasicką

W środę 25 lipca 2018, po raz kolejny naszą placówkę odwiedziła Pani Wanda Wasicka.

Bohaterka spotkania pochodzi z Nieszawy i to miasto jest bardzo bliskie jej sercu. Z wykształcenia historyk, a na co dzień kobieta z wieloma pasjami. W spotkaniu z gościem uczestniczyli uczniowie klas starszych szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej.

Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali ciekawostek z życia osobistego poetki, mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną, która  jest ściśle związana z jej miastem rodzinnym. Spotkanie to było okazją do popularyzacji kultury naszego regionu. Młodzież obejrzała wiele zdjęć o kujawach i ziemi dobrzyńskiej.

Wizyta Pani Wandy Wasickiej dostarczyła wszystkim miłych estetycznych wrażeń, a niedosyt sprawił, że są już plany na kolejne spotkanie.Wasicka

Koordynacja : M.Szwajkowska, A.Zielińska

Tekst : M.Szwajkowska