Zakochani w Ciechocinku

Jesteś tu: » Aktualności » Zakochani w Ciechocinku

Zakochani w Ciechocinku

Podsumowując turnus sierpniowy dzieci wzięły udział w przedstawieniu "Zakochani w Ciechocinku".

25.08 dzieci z obecnego turnusu wzięły udział w przedstawieniu "Zakochani w Ciechocinku". Była to już kolejna edycja tego przedstawienia, które zwykle jest swego rodzaju podsumowaniem wiedzy na temat naszego uzdrowiska, jaką dzieci zdobywają podczas spacerów po naszym mieście, oraz podczas różnego rodzaju konkursów i quizów w tematyce związanej ze sferą turystyczno - historyczną Ciechocinka. Tym razem dzieciom pomagali zaproszeni goście specjalni, w postaci emerytowanych pracowników naszej szkoły oraz działu wychowania, którzy recytowali wiersze Pana Czesława Żywiczko. Przedstawienie udało się wspaniale, a dodatkowego kolorytu dodawały mu piosenki śpiewane przez naszych utalentowanych młodych kuracjuszy.