HIT LATA 2018 i ognisko z kiełbaskami

Jesteś tu: » Aktualności » HIT LATA 2018 i ognisko z kiełbaskami

HIT LATA 2018 i ognisko z kiełbaskami

Ostatniego dnia pobytu dzieci na turnusie sierpniowym, na boisku szkolnym odbył się konkurs małych form artystycznych "Hit Lata 2018" połączony z ogniskiem z kiełbaskami.

Dzień 27.08, był ostatnim dniem pobytu dzieci z turnusu sierpniowego w sanatorium. Po południu, na boisku szkolnym, w ramach podsumowania turnusu, odbył się przegląd form artystycznych pt. "Hit Lata 2018". Dzieci z każdej świetlicy przygotowały krótkie występy artystyczne, które były oceniane przez jury, składające się z wychowawców, wychowawców emerytów, oraz przedstawicieli dzieci. Wszystkie występy dostarczyły zebranej publice moc wrażeń, uśmiechu i zabawy. Zwyciężyła świetlica nr 241. Kolejne miejsca przypadły w udziale dzieciom ze świetlic nr 158, 125, 14 i 129. Ukoronowaniem "Hitu lata" było ognisko z kiełbaskami, które zostało zorganizowane i przygotowane przez Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ciechocinek.