Biało - czerwone świetlice na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Jesteś tu: » Aktualności » Biało - czerwone świetlice na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Biało - czerwone świetlice na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Nasze sanatorium podobnie jak i nasza szkoła uczestniczą w zajęciach związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ramach bogatej oferty edukacyjnej, która jest realizowana obecnie, ale również będzie kontynuowana po zakończeniu oficjalnych uroczystości państwowych, przeprowadzamy najróżniejsze zajęcia, pogadanki, konkursy, quizy itp., które mają przybliżyć przebywającym u nas dzieciom historię utraty oraz odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W ramach wspomnianych wyżej zajęć, każda świetlica została przyozdobiona barwami narodowymi Polski, pracami dzieci związanymi z tematyką niepodległościową, oraz "złotymi myślami" mającymi na celu wyrażenie swojego zdania o tym, za co kochamy swoją ojczyznę?

Zdjęcia, tekst: Kamil Studziński
Koordynacja: Wychowawcy grup