Wycieczka tramwajem konnym po Ciechocinku

Jesteś tu: » Aktualności » Wycieczka tramwajem konnym po Ciechocinku

Wycieczka tramwajem konnym po Ciechocinku

Wzorem poprzednich turnusów, tak i tym razem dzieci, które do nas przyjechały wzięły udział w wycieczce tramwajem konnym po naszym uzdrowisku.

Ferie zimowe to czas, kiedy grafik imprez organizowanych przez wychowawców ze Szkolnego Zespołu Pozalekcyjnych Zajęć Wychowawczych jest szczególnie mocno napięty. Nie inaczej było i podczas tegorocznych, zimowych wakacji. Już 14 stycznia dzieci z pierwszego w tym roku turnusu, miały okazję do wzięcia udziału w wycieczce tramwajem konnym po naszym uzdrowisku. Jak zawsze, niezawodny woźnica, Pan Łukasz, oprowadził nas swym tramwajem po najważniejszych turystycznie zakątkach Ciechocinka, zdradzając przy tym wiele niezwykłych historii, legend i ciekawostek z nim związanych. W wycieczce wzięły udział wszystkie grupy wychowawcze w dniach 14-15.01.

Tekst, zdjęcia: Kamil Studziński
Koordynacja: wychowawcy grup