Konkurs talentów wokalnych: "The Voice of Kids

Jesteś tu: » Aktualności » Konkurs talentów wokalnych: "The Voice of Kids

Konkurs talentów wokalnych: "The Voice of Kids

W repertuarze atrakcji dla dzieci i młodzieży dawno już nie było znanego z wielu poprzednich turnusów konkursu talentów, czyli "Mam talent".

Tym razem dziewczęta z najstarszej grupy wychowawczej pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Szwajkowskiej postanowiły przygotować z pomocą wychowawczyń konkurs talentów muzycznych "The Voice Kids". Do rywalizacji stanęło kilkanaście osób, które wykonały utwory tak w języku polskim jak i angielskim. Konkurs obfitował w wspaniałe chwile, wzruszenia, oraz wspólne śpiewanie piosenek, laureatów wraz z wypełnioną po brzegi salą dzieci z turnusu. Podsumowaniem tej wspaniałej zabawy była dyskoteka.

Zdjęcia: Renata Aleksandrowicz, Aneta Okrasińska
Tekst: Kamil Studziński
Koordynacja: Małgorzata Szwajkowska, Małgorzata Rymar-Rudzińska, Agata Zielińska, Maria Roszak.