Dzień Babci i Dziadka w Domu Zdrojowym.

Jesteś tu: » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka w Domu Zdrojowym.

Dzień Babci i Dziadka w Domu Zdrojowym.

22 stycznia z okazji Święta Babci i Dziadka, dziewczęta z „Markiewicza”, będące jednocześnie wychowankami ZSS nr 1 w Ciechocinku, udały się z odwiedzinami do Seniorów przebywających na leczeniu w Domu Zdrojowym.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej. Wspólnie spędzony czas upływał przy rozmowach i grach stolikowych a także na wysłuchaniu występu wokalnego przygotowanego przez, wybitnie uzdolnioną muzycznie, Agatę Skurecką. Piosenki pt: - „Kawiarenki” , „Moje jedyne marzenie”, „Konik”, czy „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”- wprawiły wszystkich w pogodny i nieco nostalgiczny nastrój. Nad całością czuwała Kierownik Wychowania Ewa Wiśniewska. Wychowanki były pod opieką wychowawczyń: J.Handziuk, K.Nawrockiej i E.Brzezickiej. Kuracjusze z Domu Zdrojowego spontanicznie wyrazili dziewczętom swoją wdzięczność.

Na pamiątkę spotkania pozostała w Domu Zdrojowym laurka z zapisanymi w niej życzeniami dla Seniorów:

„ Miłości po kres i radości do łez,
Promyków słońca i bukietów róż bez końca,
Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń,
Gorące życzenia i pozdrowienia składają –
- Dzieciaki z Markiewicza –
nie do zastąpienia!