Witaj Wiosno!

Jesteś tu: » Aktualności » Witaj Wiosno!

Witaj Wiosno!

W dniu 21 marca 2019 samorząd uczniowski pod opieką p. L.Grzyb i E. Zagórskiej zorganizował apel szkolny z okazji Dnia Wiosny.

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej pod kierunkiem swoich nauczycieli p. A.Cypko, W.Wzięch, L.Tołodzieckiej, A.Chmielewskiej przygotowali  i wykonali piosenki związane z powitaniem wiosny. Uczniowie klas IV-VI recytowali wiersze oraz włączyli się do wspólnego śpiewania  piosenek o wiośnie.

W drugiej części integracyjnego spotkania z okazji Dnia Wiosny  zaplanowano konkurs szkolny ,,Mam talent”. Do wspólnej zabawy zgłosiło się 15 uczestników chętnych do udziału w pokazie talentów. Konkurs prowadziła przewodnicząca samorządu szkolnego Agnieszka D. wraz z koleżanką z klasy Sophie.K. Wybrane jury miało bardzo trudne zadanie. Uczestnicy z klas od  I do VII klasy szkoły podstawowej zaprezentowali się w kategoriach: śpiew, taniec, pokaz iluzjonistyczny, gra na gitarze. Wystąpiły również 2 uczennice z  „0” śpiewając piosenki ulubionych wykonawców.

Pierwsze miejsce w kategorii  klas I-V zdobyły uczennice klasy I b  Nikola.Z i Alicja.S  za śpiew.  Pierwsze miejsce w kategorii klas VI-VIII  otrzymał uczeń klasy VII a   Krzysztof.S , który zaprezentował  sztuczki iluzjonistyczne. Wszystkie występy można uznać za bardzo udane. Artystom podziękowała p. wicedyrektor szkoły.

Koordynatorzy: L. Grzyb. E. Zagórska
Tekst: E. Zagórska