Konkursy plastyczne

Jesteś tu: » Aktualności » Konkursy plastyczne

Konkursy plastyczne

W turnusie wrześniowym podobnie jak w poprzednich przeprowadzone zostały konkursy plastyczne. Pierwszy konkurs związany był z przygotowaniem uczniów do pójścia, do szkoły. Tytuł tego konkursu : ,, Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń ”. Tytuł drugiego - ,, Piramida żywieniowa ”.

Zajęcia poprzedzone zostały jak zwykle filmami edukacyjnymi, pogadankami ,zajęciami plastycznymi : np. ,, Zdrowie na talerzu”, oraz quizami i konkursami stanowiącymi podsumowanie zdobytej wiedzy. Zostały przygotowane także tablice informacyjne dotyczące bezpiecznego powrotu dzieci do szkoły i zasad zachowania w grupie, szkole.

Prace konkursowe zostały wystawione przy stołówce a laureaci nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami podczas pożegnalnego ogniska.

Tekst : M. Rymar – Rudzińska

Zdjęcia : M. Rymar – Rudzińska