Konkurs fotograficzny pt. "Schyłek lata w Ciechocinku"

Jesteś tu: » Aktualności » Konkurs fotograficzny pt. "Schyłek lata w Ciechocinku"

Konkurs fotograficzny pt. "Schyłek lata w Ciechocinku"

Miejsce 1

Podczas wrześniowego turnusu, dzieci miały okazję wzięcia udziału w I Edycji konkursu fotograficznego. Tematem przewodnim konkursu była przyroda uzdrowiska, która miała zostać ujęta wraz z najbardziej popularnymi obiektami turystycznymi.

 

Do konkursu zgłosiło swoje prace pięć osób. Dzieci za pomocą posiadanych smartfonów, tabletów próbowały uchwycić ciechocińską przyrodę, w ostatniej fazie lata. Dodatkowo, ów przyroda musiała zostać uchwycona na kadrze wraz z najbardziej charakterystycznym dla uzdrowiska miejscem, budynkiem, obiektem turystycznym. Prace młodych fotografów po przesłaniu na wskazaną skrzynkę mailową, zostały poddane ocenie przez jury składające się z wychowawców. Ostatecznie, zwycięszczynią konkursu została praca zatytułowana: "Pod Ciechocińskim Grzybkiem". Według jury zdjęcie najlepiej oddawało zarówno schyłek lata, jak również miejsce, które wyjątkowo mocno jest powiązane z Ciechocinkiem.

 

Laureatki pierwszych trzech miejsc zostaly wyróżnione dyplomami, nagrodami w postaci ramek na zdjęcia oraz albumami na fotografie.

Dziewczęta, których prace zostały wyróżnione również otrzymały drobny upominek w postaci dyplomu oraz małej ramki na zdjęcie.

 

Koordynacja, tekst: Kamil Studziński

 

Miejsce 2

Miejsce 3

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Opracowanie: szkolnastrona.pl