Jasełka Bożonarodzeniowe "Przekażmy sobie znak pokoju"

Jesteś tu: » Aktualności » Jasełka Bożonarodzeniowe "Przekażmy sobie znak pokoju"

Jasełka Bożonarodzeniowe "Przekażmy sobie znak pokoju"

W dniu 13.12 dzieci z turnusu grudniowego wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe pt. "Przekażmy sobie znak pokoju".

Scenariusz przedstawienia nawiązywał do fikcyjnej miejscowości "Przechwałkowo", w której przedstawiciele różnych zawodów zostali skłóceni przez diabła. Każdy rzemieślnik uznawał, że jego zawód jest najważniejszy i że bez niego nie dało by się żyć. Na szczęście przychodzi dzień Bożego Narodzenia, oraz spotkanie z Jezusem, które wprowadza pokój i pojednanie pomiędzy zwaśnionymi stronami.

Tegoroczne jasełka były wyjątkowymi z jeszcze jednego, bardzo ważnego powodu. Nasza szkoła obchodziła w tym roku 70-lecie swego istnienia. W związku z tym pani dyrektor, Ewa Giza przekazała życzenia całemu gronu pedagogicznemu, oraz wszystkim osobą związanym z naszą szkołą.

Koordynacja: Dorota Nowa, Kamil Studziński
Pomoc w przygotowaniu jasełek, zaproszeń: wychowawcy wszystkich grup
Zdjęcia: Kamil Studziński, wychowawcy
Tekst: Kamil Studziński