Ekspert Microsoft Innovative Educator

Szanowni Państwo,

z prawdziwą satysfakcja informujemy, że nauczycielka naszej szkoły Pani Arleta Kwaśniewska została uhonorowana tytułem Eksperta Microsoft Innovative Educator na lata 2020-2021!.

GRATULUJEMY

Cieszymy się bardzo, to ogromne wyróznienie dla Nauczyciela i dla Szkoły.

Poniżej fragment maila z Microsoft.

"Dear Arleta Kwaśniewska,
Gratulujemy wyboru jako eksperta Microsoft Innovative Educator na lata 2020-2021! Każdego roku Microsoft wybiera Innovative Educator Experts, którzy są częścią tej ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje jej rówieśnikom drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych podejść i uczenia się od siebie nawzajem. Inspirują nas Twoje osiągnięcia i nie możemy się doczekać współpracy z Tobą przez cały rok i nie tylko.
Dołączysz do grona najbardziej niesamowitych nauczycieli, którzy wspierają dzisiejszych uczniów w tworzeniu świata jutra. W firmie Microsoft uważamy, że sama technologia nie może rozwinąć umiejętności uczniów XXI wieku. To jest akcelerator, ale siła zmian leży w nauczycielach. Właśnie dlatego zbliżamy twórców zmian, takich jak Ty, do rozpoznawania i rozwijania Twoich osiągnięć.
Zostałeś wybrany na eksperta MIE, ponieważ jesteś samoukiem, pasjonujesz się swoją pracą, masz prawdziwego ducha współpracy i starasz się inspirować uczniów nieszablonowym myśleniem o technologii w edukacji. Doceniamy twoją pomysłowość i ducha przedsiębiorczości. Jako agenci zmian osiągnęliście doskonałość w edukacji, korzystając z technologii i mediów społecznościowych. Jesteśmy wdzięczni za możliwość wykorzystania Twojego entuzjazmu i umożliwienia innym czerpania korzyści z tego, co jest Twoją pasją."