Wakacje na świeżym powietrzu

Niedzielne, wakacyjne  popołudnie (11.07.21 r.). gdy pogoda sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu to doskonała okazja na udział w zajęciach z wachlarza propozycji przygotowanych na ten dzień.

Dzieci skorzystały z możliwości udziału w twórczej i ciekawej zabawie - rysowania kredą na asfalcie. Zabawa polegająca na malowaniu kredą rozbudza kreatywność dziecka, pozwala mu poznać świat, dotknąć struktury asfaltu, betonu, kredy. Malowanie usprawnia motorykę małą, ćwiczy koncentrację, daje możliwość działać z rozmachem. To zabawa dobra dla dzieci w każdym wieku. Inną propozycją do udziału w której nie brakowało również chętnych były – zawody sportowe na wesoło. Dzieci chętnie skorzystały z możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu i uczestniczenia w konkurencjach, które dały dużo zabawy i uśmiechu jej uczestnikom.

Koordynacja:

E. Brzezicka, W. Kobus, K. Nawrocka