14 października 2021r. – Dzień Nauczyciela

To już kolejny Dzień Nauczyciela. W tym dniu świętują zarówno nauczyciele, jak i wszyscy pracownicy oświaty.

Podczas uroczystości powitaliśmy wśród zaproszonych gości Prezesa naszego Uzdrowiska Pana Marcina Zajączkowskiego oraz Dyrektor Dziecięcego Szpitala Uzdrowiskowego im. Dr Stanisława Markiewicza Panią Renatę Jaworską. Wychowankowie zaprezentowali program artystyczny. Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i wychowawców. Uroczysty występ zawierał humorystyczne scenki, ale i piękne wiersze. Młodym artystom podziękowała Pani Dyrektor Ewa Giza.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, stał się okazją do nagrodzenia, przez Dyrektor Szkoły Panią Ewę Gizę, wyróżniających się nauczycieli i wychowawców.

Obchody tego wyjątkowego dnia, wychowankowie  przygotowali pod kierunkiem naszych wychowawców: Pani Renaty Aleksandrowicz i  Pani Lilli Tołodzieckiej , Pani Agaty Zielińskiej i Pani Wioletty Kobus, Pani Małgorzaty Borowskiej i Pani Agnieszki Vogel, Pani Katarzyny Nawrockiej i Pani Ewy Brzezickiej.

Życzymy aby nie tylko święto, ale każdy dzień w naszej szkole, był dla wychowanków, nauczycieli i wychowawców powodem do radości z bycia razem.